Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
68

Rozmowa „Spotkanie na śniadanie #5″/ Archidesk. Specjalizacja w zawodzie architekta.

Współczesna branża projektowa stawia przed architektami wyzwania, które wymagają nie tylko kreatywności, ale także dogłębnej wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin. Specjalizacja architekta jest odpowiedzią na te potrzeby, umożliwiając profesjonalistom skoncentrowanie się na określonych aspektach architektury i osiągnięcie wyższego poziomu kompetencji w wybranej niszy.

Podczas rozmowy w ramach programu „Spotkanie na śniadanie #5″/ Archidesk, razem z Justyną Siejką, Wojciechem Kolędą oraz Piotrem Grochowskim dyskutowaliśmy na temat specjalizacji w branży projektowej, odpowiedzieliśmy m.in. na pytanie, czy każdy architekt, projektant powinien mieć swoją specjalizację.

SNS5 101

Nic na siłę. Specjalizacja tylko wtedy, gdy to czujemy, mamy w tym pewne doświadczenie, know how i możemy się podpisać pod tym, że jestem w tym ekspertem.

SNS5 95

Czego dowiesz się, słuchając tej rozmowy?

  • Po co to robić i jakie są korzyści posiadania specjalizacji?
  • Jakie mogą być negatywne skutki wynikające ze specjalizacji?
  • Jak znaleźć swoją niszę?
  • Czy szansa w pewnej specjalizacji daje przyzwolenie na podnoszenie stawek?

Specjalizacja w architekturze niesie ze sobą zarówno wyzwania, jak i perspektywy, warto więc znać jej jasne i ciemne strony.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to KONIECZNIE posłuchaj naszej rozmowy!

Zdjecia na PLN DG okladka felieton na podstrone BLOG o tlo

Magda Skibka PLN design group agencja PR architekci marki wnetrzarskie 3

Magda Skibka — specjalistka ds. komunikacji i wizerunku marek z branży wnętrzarskiej i architektonicznej. Od 2015 roku zarządza agencją butikową PLN Design Group. Szkoli, doradza i projektuje komunikację.


Zobacz również: LIVE „Biznes Architekta”: Publikacja w magazynie wnętrzarskim? Jak to zrobić? I PODCAST „Spokojnie o wnętrzach”: Jak zbudować swoją markę osobistą?