Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
O nas
POZNAJMY SIĘ!

PLN Design Group  – butikowa Agencja PR

PLN Design Group to butikowa agencja wyspecjalizowana w budowaniu wizerunku marek wnętrzarskich i architektonicznych, powstała w 2015 roku. Za jej sterami stoi Magda Skibka, która swoją przygodę z Public Relations zaczęła ponad 16 lat temu, współpracując z firmami z tego obszaru. W agencji, w której wtedy pracowała – stworzyła dział specjalizujący się w obsłudze marek z tego sektora. Jej aktywność zawodowa na tym polu to fundament jej doświadczenia oraz wiedzy. Po drodze zrozumiała też, że design jest jej pasją. Przez te lata zbudowała sobie relacje z mediami, architektami, a także przedstawicielami firm.

Ta decyzja o wybraniu swojej niszy spowodowała, że Magda czuję się ekspertką i śmiało o tym mówi. Branża wnętrzarska i design nie ma przed nią tajemnic. Klienci PLN Design Group mają poczucie, że są w dobrych rękach. PLN Design Group jest ich oczami w branży. Więcej o drodze zawodowej Magdy, można przeczytać w jej felietonie „15 lat minęło jak jedeń dzień”.

Co właściwie oznacza agencja butikowa?

Jesteśmy agencją PR, która nie pozycjonuje się jako firma od wszystkiego. Mamy jasno określony zakres usług, a także niszę, w której jesteśmy specjalistami. Co więcej, PLN Design Group to nie jest duża agencja. Na jej czele stoi Magda Skibka, która każdorazowo pod dany projekt buduje swój dedykowany zespół. Z tego względu dbamy również o to, aby równolegle nie obsługiwać zbyt dużej ilości Klientów w ramach stałej współpracy. Bardzo dbamy o jakość naszej pracy, ale też lubimy budować długoletnie relacje z naszymi Klientami. Podsumowując:

Obsługiwane branże: specjalizujemy się we wnętrzach i architekturze

Zakres usług: Public Relations, doradztwo strategiczne, Media Relations, współpraca B2B (marka-architekt)

Nasze cztery filary działalności:

  • stała współpraca,
  • szkolenia oraz konsultacje, mentoring,
  • strategie marki, komunikacji PR i Social Media,
  • współpraca marka-architekt (szkolenia, strategia, audyt).

Wielkość zespołu: kilkuosobowy kierowany przez Magdę Skibka

A jeśli temat „agencji butikowej” jest dla Ciebie interesujący to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu „Wyspecjalizowana firma profesjonalistów: czy jesteśmy agencją butikową?”. 

Stała współpraca

Wspieramy architektów i marki wnętrzarskie na różnych polach, w tym w ramach stałej współpracy. Znając specyfikę tej branży, posiadamy usługi dostosowane do firm małych, średnich oraz dużych. Pomagamy stawiać pierwsze kroki w branży, naprawiamy proces komunikacji i pozycjonowania marki, oraz pomagamy w odświeżeniu wizerunku. Od początku w naszej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Dzięki temu dziś możemy pochwalić się wieloletnimi kontraktami, zadowolonymi klientami i poleceniami w branży. Znamy doskonale specyfikę branży, potrzeby naszych klientów i najlepsze strategie działania, które pozwolą nam wspomóc również Twoją firmę.

Szkolenia i konsultacje dla architektów i przedstawicieli marek

A co jeśli nie stała współpraca? Szkolenia oraz konsultacje. Konsultacje prowadzimy zarówno dla architektów, projektantów, jak i przedstawicieli firm. Podczas takich spotkań omawiamy interesujące Cię zagadnienia z obszaru komunikacji i wizerunku, jak np. wygląd i użyteczność strony internetowej, udział w konkursach i wydarzeniach, czy możliwość pokazania swojej realizacji lub produktu w mediach. Na potrzeby każdego spotkania przygotowujemy indywidualną analizę oraz wytyczne w obszarze, który mamy omawiać podczas konsultacji. Bardzo często te spotkania są wstępem do szerszej współpracy, jeśli chcesz zobaczyć, czy będzie nam razem po drodze. Organizujemy również indywidualne szkolenia ze współpracy z mediami, czy budowy marki osobistej. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą świadomie i samodzielnie zacząć budować swój wizerunek oraz realizować działania w ramach Media Relations.

Strategia marki, komunikacji oraz Social Media

Strategia to nic innego jak drogowskaz dla marki i w zależności od potrzeb dotyczy ona komunikacji i wizerunku lub działań prowadzonych na Social Media. Jest to jedna z naszych usług, na którą składa się rozmowa poprzedzająca cały proces powstania dokumentów strategicznych. Aby nasze rekomendacje i wytyczne były jak najlepiej dopasowane — musimy dobrze poznać markę i jej otoczenie. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie manuala, który w jasny sposób pokaże Ci jak rozwijać markę – jakie są jej wyróżniki, kto jest jej grupą docelową, a także, z jakich narzędzi korzystać. W ramach Social Media oferujemy również przeprowadzenie audytu komunikacyjnego i wizerunkowego Twoich kont (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube).

Współpraca marka — architekt

Dla wielu marek z branży wnętrzarskiej to właśnie architekci są jednymi z najważniejszych Klientów. Jak w takim razie podjąć temat współpracy? W tym celu organizujemy wraz z architektką Hanną Pietras szkolenie stacjonarne dla przedstawicieli firmy, podczas którego przeprowadzamy ich krok po kroku po całym procesie współpracy z architektami. Jest to jedyna tego typu usługa na rynku, gdzie łączymy doświadczenie strategiczne Magdy i operacyjne Hani. Razem opracowałyśmy szkolenie, które REALNIE odpowiada na potrzeby producentów, ale też powstało w oparciu o rozmowy z architektami. Kolejnym krokiem jest przygotowanie dedykowanej strategii B2B, która uwzględnia rekomendacje dotyczące najważniejszych narzędzi, a także kluczowe wytyczne w budowaniu długofalowych relacji.

Dlaczego warto współpracować z Magdą?

W mojej agencji butikowej dbam o to, aby budować relacje z klientami oparte na zaufaniu. A żeby obdarzyć kogoś zaufaniem, trzeba go najpierw poznać. Mnie i moją energię oraz zaangażowanie poznasz od pierwszego telefonu. Bardzo ważny jest dla mnie dialog i transparentna komunikacja. Szanuję swój i moich Klientów czas. Mamy jeden, ten sam cel.

Co wyróżnia Magdę i jej zespół?

• Nasze doświadczenie w PR i komunikacji marek wnętrzarskich budujemy już od kilkunastu lat, dzięki czemu Ty nie musisz poznawać od zera mechanizmów działających w branży i jej specyfiki.
• Mamy wieloletnie relacje z mediami – wnętrzarskimi, architektonicznymi, budowlanymi, lifestylowymi oraz biznesowymi – szeroką bazę kontaktów, które wykorzystamy w komunikacji Twojej marki.
• Znajdziesz u nas dopasowaną dokładnie do Twoich potrzeb strategię działania, wykorzystującą najnowsze narzędzia.
• Skorzystasz z naszej sieci znajomości branżowych, dzięki temu nie tracimy czasu – tylko działamy.
• Zarażamy dobrą energią i motywujemy. Nikogo nie udajemy, jesteśmy bezpośredni w kontakcie!

Co zyskasz współpracując z Magdą?

• Partnera, który czuje odpowiedzialność za wizerunek Twojej marki.
• Lubię to, co robię i znam się na tym. Warto skorzystać z mojej wiedzy i przekonać się osobiście, jak jest wartościowa.
• Doradzam i rekomenduję tylko najlepsze rozwiązania. Do których mam 100% przekonanie.

0
Projekty
0
Wydarzenia
0
Publikacje
0
Tyle mamy lat

Inni o nas

Podjęcie współpracy z PLN Design Group to była bardzo dobra decyzja. Zespół specjalistów PLN cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, operatywność i ogromna pozytywna energia.

Barbara Olesiak, AQForm Lighting Solutions

Współpracujemy z PLN DESIGN od dłuższego czasu. Cały zespół wspiera nas w rozwoju naszej firmy. Czynią to bardzo profesjonalnie i skutecznie a na dodatek w bardzo fajnej atmosferze. Ogromne dzięki i oby tak dalej!

Maciej Rybacki, The Space

Profesjonalizm, duże zaangażowanie, terminowość, kreatywność, komunikatywność, szybkość reakcji oraz elastyczność to główne atuty zespołu PLN DESIGN GROUP. Firma służy swoim doświadczeniem i kreatywnymi rozwiązaniami na każdym etapie. Istotne jest dla nas też to, że ma duże doświadczenie w branży związanej z designem, projektowaniem czy architekturą wnętrz oraz wyraźnie czuć pasję i oddanie do tego, co robi.

Michalina Unterschuetz, INTER DOOR

PLN Design Group to dla Nas przykład idealnej współpracy. Pełen profesjonalizm, uważne słuchanie naszych potrzeb, dynamiczne działanie i szybkie odpowiedzi na wszystkie nasze pytania! To ludzie z pasją, którzy zdecydowanie wiedzą co robią. Skoncentrowani na efektach wiedzą jak działać by osiągać postawione cele, wszystko to w kreatywnej, twórczej atmosferze. Jak dla nas - perfecto!

Paulina Chachulska-Gaul, ROOMSdesign

Bez PLN Design Group nasza marka GOOD INSIDE nie byłaby w tym miejscu w którym jest. Fachowa wiedza, merytoryczne wsparcie i kreatywne pomysły w atmosferze wzajemnego zrozumienia to wartości, które ich cechują. Współpraca z nimi to czysta przyjemność!

Małgorzata Stasinowska, GOOD INSIDE

Współpracę z PLN Design Group nawiązaliśmy na samym początku istnienia Malita Just Wood. Nasza raczkująca firma otrzymała solidne zaplecze działań PR. Razem zrobiliśmy krok milowy w działaniach marketingowych. Z miesiąca na miesiąc rozpoznawalność i pozytywny wizerunek marki były coraz bardziej odczuwalne. Polecamy!

Elżbieta Malita, Malita Just Wood

Doceniam współpracę z PLN Design Group za sumienność, kreatywność, wyjątkową komunikatywność oraz wiedzę w temacie wnętrz i designu. Niezwykle ważna jest również dyspozycyjność i szybkie reagowanie na zapytania ze strony całego zespołu. Polecam!

Katarzyna Kołakowska-Frąckowiak, Elle Decoration

PLN Design Group to firma, z którą jako redaktor miesięcznika Dobre Wnętrze współpracuję od lat. Kontakt z tak profesjonalnym zespołem to prawdziwa przyjemność. PLN Desig Group są kreatywni, pomocni, dyspozycyjni. W ich słowniku nie ma "nie da się", "dopiero jutro". W inteligenty sposób potrafią wykreować wizerunek marki, nie idąc utartymi ścieżkami i odżegnując się od opatrzonych PR-owych pomysłów.

Magda Kazimierczuk, Dobre Wnętrze

Niewiele jest agencji w Polsce, które tak dobrze komunikują o designie i architekturze. PLN Design Group to grono ekspertów i pasjonatów piękna. Takie podejście do branży owocuje świetną współpracą, która z redakcją magazynu whiteMAD trwa do dziś!

Kamil Białas, whiteMAD

PLN Design to gwarancja udanych eventów, świetnej komunikacji marketingowej oraz wsparcia na każdym etapie współpracy. Cudowny zespół trojga ludzi (Magda, Agnieszka i Marcin), którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, oraz chętnie dzielą się fachową wiedzą. To połączenie pozytywnej energii z niezwykłymi umiejętnościami zawodowymi, które za każdym razem kończą się sukcesem. Polecam!

Barbara Popowska, Publikator

Z wielką przyjemnością współpracowałem z Panią Magdą Skibką z PLN Design Group. Projekty realizuje dokładnie, przewidująco, szybko, odpowiedzialnie, jednym słowem - profesjonalnie. Polecam!

Krzysztof Ingarden, Ingarden & Ewý

Współpraca z PLN Design Group to pomoc w prezentacji projektów i osiągnięć biura. Zespół działa sprawnie i motywuje do dalszych działań poprzez indywidualne podejście do tematu.

Małgorzata Hendrych-Lubińska, LOFFT ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Pozytywni ludzie ze sporą dawką miłości dla polskiego wzornictwa.

Max Kobiela, phormy.com