Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

O nas

CZEMU MY

 • 12-letnie doświadczenie w PR i komunikacji marek wnętrzarskich.
 • Wieloletnie relacje z mediami – wnętrzarskimi, architektonicznymi, budowlanymi, lifestylowymi oraz biznesowymi.
 • Tworzymy strategie odpowiadające potrzebom Klienta, z uwzględnieniem najnowszych narzędzi.
 • Posiadamy rozbudowaną bazę architektów z całej Polski.
 • Jesteśmy kreatywni, elastyczni, odpowiedzialni, terminowi.
 • Traktujemy Klienta jak partnera – mamy jeden, wspólny cel.
 • Lubimy to co robi i znamy się na tym.
 • Inspirujemy!

PLN Design – magazyn internetowy

PLN Design Group to zespół specjalistów dla których praca jest również pasją. Prywatnie temat wnętrz, designu to nasze hobby. A potwierdzeniem tego jest nasz autorski portal internetowe PLN Design, poświęcony polskiemu wzornictwu, wnętrzom oraz architekturze. Nie zapominamy jednak o światowym designie. Informujemy o wystawach, targach, konferencjach, wernisażach i wszelkich innych spotkaniach z designem. Wszystko podane jest  czytelnikom  w  przejrzystej,  nowoczesnej i czytelnej formie. PLN Design posiada najlepiej rozwinięte kanały social media wśród mediów wnętrzarskich.

RMF Classic

PLN Design jest partnerem audycji „Classic Design” na antenie RMF Classic. Wspólnie z Dariuszem Szewczukiem przygotowujemy materiały do programu na temat polskiego i światowego designu oraz najważniejszych wydarzeń związanych z wzornictwem.

Zapraszamy w każdy wtorek od godziny 14.00 do 18.00!

Social Media

PLN Design ma najbardziej rozwinięte kanały Social Media wśród magazynów i portali zajmujących się designem, wnętrzami i architekturą.

 • 12k fanów na Facebooku.
 • Prawie 17k obserwujących na Instagramie
 • Jeden z najpopularniejszych profili na Pinterest (Ponad 2k obserwujących).
 • Publikacja na naszych profilach na Twitter i Google+
 • Publikacja za pośrednictwem naszych Facebook Stories i Insta Stories.

0

Projekty

0

Wydarzenia

0

Publikacje

0

Tyle mamy lat

Podjęcie współpracy z PLN Design Group to była bardzo dobra decyzja. Zespół specjalistów PLN cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, operatywność i ogromna pozytywna energia.

Współpracujemy z PLN DESIGN od dłuższego czasu. Cały zespół wspiera nas w rozwoju naszej firmy. Czynią to bardzo profesjonalnie i skutecznie a na dodatek w bardzo fajnej atmosferze. Ogromne dzięki i oby tak dalej!

Profesjonalizm, duże zaangażowanie, terminowość, kreatywność, komunikatywność, szybkość reakcji oraz elastyczność to główne atuty zespołu PLN DESIGN GROUP. Firma służy swoim doświadczeniem i kreatywnymi rozwiązaniami na każdym etapie. Istotne jest dla nas też to, że ma duże doświadczenie w branży związanej z designem, projektowaniem czy architekturą wnętrz oraz wyraźnie czuć pasję i oddanie do tego, co robi.

PLN Design Group to dla Nas przykład idealnej współpracy. Pełen profesjonalizm, uważne słuchanie naszych potrzeb, dynamiczne działanie i szybkie odpowiedzi na wszystkie nasze pytania! To ludzie z pasją, którzy zdecydowanie wiedzą co robią. Skoncentrowani na efektach wiedzą jak działać by osiągać postawione cele, wszystko to w kreatywnej, twórczej atmosferze. Jak dla nas - perfecto!

Bez PLN Design Group nasza marka GOOD INSIDE nie byłaby w tym miejscu w którym jest. Fachowa wiedza, merytoryczne wsparcie i kreatywne pomysły w atmosferze wzajemnego zrozumienia to wartości, które ich cechują. Współpraca z nimi to czysta przyjemność!

Współpracę z PLN Design Group nawiązaliśmy na samym początku istnienia Malita Just Wood. Nasza raczkująca firma otrzymała solidne zaplecze działań PR. Razem zrobiliśmy krok milowy w działaniach marketingowych. Z miesiąca na miesiąc rozpoznawalność i pozytywny wizerunek marki były coraz bardziej odczuwalne. Polecamy!

Doceniam współpracę z PLN Design Group za sumienność, kreatywność, wyjątkową komunikatywność oraz wiedzę w temacie wnętrz i designu. Niezwykle ważna jest również dyspozycyjność i szybkie reagowanie na zapytania ze strony całego zespołu. Polecam!

PLN Design Group to firma, z którą jako redaktor miesięcznika Dobre Wnętrze współpracuję od lat. Kontakt z tak profesjonalnym zespołem to prawdziwa przyjemność. PLN Desig Group są kreatywni, pomocni, dyspozycyjni. W ich słowniku nie ma "nie da się", "dopiero jutro". W inteligenty sposób potrafią wykreować wizerunek marki, nie idąc utartymi ścieżkami i odżegnując się od opatrzonych PR-owych pomysłów.

Niewiele jest agencji w Polsce, które tak dobrze komunikują o designie i architekturze. PLN Design Group to grono ekspertów i pasjonatów piękna. Takie podejście do branży owocuje świetną współpracą, która z redakcją magazynu whiteMAD trwa do dziś!

PLN Design to gwarancja udanych eventów, świetnej komunikacji marketingowej oraz wsparcia na każdym etapie współpracy. Cudowny zespół trojga ludzi (Magda, Agnieszka i Marcin), którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, oraz chętnie dzielą się fachową wiedzą. To połączenie pozytywnej energii z niezwykłymi umiejętnościami zawodowymi, które za każdym razem kończą się sukcesem. Polecam!

Z wielką przyjemnością współpracowałem z Panią Magdą Skibką z PLN Design Group. Projekty realizuje dokładnie, przewidująco, szybko, odpowiedzialnie, jednym słowem - profesjonalnie. Polecam!

Współpraca z PLN Design Group to pomoc w prezentacji projektów i osiągnięć biura. Zespół działa sprawnie i motywuje do dalszych działań poprzez indywidualne podejście do tematu.

Pozytywni ludzie ze sporą dawką miłości dla polskiego wzornictwa.