Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Magda Skibka mentoring architekt PLN Design Group scaled

Trzymiesięczny mentoring dla architektów

Cały program dedykowany jest Tobie i Twojej marce. Ten proces mentoringowy jest „szyte na miarę” dla Ciebie i Twojej pracowni.

Szukasz idealnego rozwiązania pomiędzy stałą współpracą z agencją a kilkoma godzinami konsultacji? Z jednej strony pierwsza opcja może okazać się dla Ciebie na wyrost, a druga to stanowczo za mało, aby zbudować wizerunek i zaprojektować komunikację dla Twojej marki? W takim razie program mentoringu trwający trzy miesiące jest dla Ciebie idealną opcją. W tym czasie:

 • przeprowadzę dokładną analizę wizerunku Twojej pracowni.
 • pomogę Ci opracować strategię marki i komunikacji PR wraz z określeniem tego, z jakich narzędzi powinnaś korzystać – relacje z mediami, www, a może blog, podcast, media społecznościowe. Uwaga – może być tego znacznie więcej.
 • służę radą i dzielę się moimi rekomendacjami – daję wskazówki np. w jakich wydarzeniach i konkursach warto brać udział.
 • przed nami aż 26 godzin wspólnej pracy!

Poniżej znajdziesz przykład tego, jak taki proces mentoringowy może u mnie wyglądać, natomiast to jak będzie wyglądał każdy miesiąc – zależne jest od tego, w jakim jesteś miejscu i jakie masz potrzeby. Jeśli chcesz upewnić się, że „Mentoring” jest dla Ciebie – zapraszam na wcześniejszą rozmowę, która potrwa około 30 minut. Poznajmy się!

Do kogo skierowany jest mentoring?

 • Do architektów i projektantów wnętrz
 • Do architektów domów i obiektów usługowych
 • Do osób interesujących się wnętrzami i chcących zaistnieć w tym obszarze

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (1)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt mentoringu


od 13 500,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  Mamy 3 miesiące na analizę, strategię oraz consulting Twojej pracowni i marki osobistej
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem rozpoczęcia mentoringu jest opłacenie 50% wartości zamówienia netto na maksymalnie 30 dni roboczych przed pierwszym spotkaniem online, kolejne 25% w drugim miesiącu mentoringu, a pozostałe 25% – w trzecim.

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja ZOOM oraz stacjonarnie
Opinie

Czy warto z nami współpracować?

Na początku wydawało mi się, że w trzy miesiące nie można zbudować strategii i wizerunku biura architektonicznego na nowo. To był bardzo intensywny czas. Kilka spotkań, wiele rozmów telefonicznych, ale przede wszystkim otwartość ze strony Magdy i chęć pomocy. Strategia, którą cały czas realizuje jest zdecydowanie stworzona dla mnie i pod to jakie mam ograniczenia. Wiem, że powoli, małymi krokami jestem w stanie osiągnąć postawione sobie cele. Polecam, warte każdych pieniędzy.
Patrycja Zajc
Bardzo potrzebowałem, żeby ktoś poprowadził mnie za rękę. Po 6-latach postanowiłem założyć swoją pracownię i od początku chciałem zrobić to racjonalnie i w przemyślany sposób. To jest niesamowite jak dużo swojej pracy w ten mentoring włożyła Magda. Odpowiadała na każde moje pytanie, rozwiewała wątpliwości. Miałem poczucie pełnego zaopiekowania. Dzisiaj mija 7 miesięcy - w wypracowanym planie wprowadziłem tylko jedną zmianę, którą wymusiła moja branża. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć - że warto. Polecam!
Marcin Włodarczyk

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529