Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

Szkolenie: Współpraca z mediami

Współpraca z mediami to jedna z istotniejszych kwestii związanych z wizerunkiem architekta obok projektowania. To właśnie media najczęściej kreują potrzebę. Dobrze jest zadbać o to, żeby nasz najnowszy projekt pokazać w wybranym magazynie, lub na portalu internetowym. Co więcej, Klient kupuje obrazem i również szuka inspiracji – w internecie, oraz w prasie. Co więc zrobić, żeby nasz projekt zaprezentować na ulubionym portalu lub poczytnym magazynie? Podczas mojego szkolenia podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, przekażę kilka praktycznych wskazówek, a przede wszystkim nauczę cię jak robić to dobrze!

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z media relations, w tym podzielę się z Tobą sprawdzonymi przeze mnie tipami.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 • Do architektów i projektantów wnętrz
 • Do architektów domów i obiektów usługowych
 • Do osób interesujących się wnętrzami i chcących zaistnieć w tym obszarze - w tym stylistów i homestagerów
 • Dla małych firm produkujących meble, oświetlenie oraz dodatki

Plan

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 15-letnim doświadczeniem.
 • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek – AQForm, ONEMARKET.EU, REFORM Architekt, Luxrad, czy Agnella. Współpracuje również z najlepszym polskim architektem – Marcinem Tomaszewskim, dzięki czemu publikacje z jego najnowszymi projektami można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych. Od lat jej pasją są wnętrza, stąd pomysł na portal PLNDesign.pl.

Koszt szkolenia


1 299,00 PLN + VAT

 • 4 godzinne
  szkolenie online
 • Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych przed datą spotkania online.

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Co mówią o szkoleniu?

Bardzo konkretne 4 godziny spotkania. Magda odpowiadała na każde pytanie, rozwiewała nasza wątpliwości i cierpliwie tłumaczyła. Naprawdę warto.
Joanna S.
Ogromna wiedza i spore doświadczenie we współpracy z mediami wnętrzarskimi. Magda była wcześniej przygotowana z tego, czym się zajmuje każdy uczestnik, dzięki temu miała dla nas gotowe tematy na materiały prasowe. Bardzo dużo praktycznych wskazówek.
Damian K.
Przyznam, że przed szkoleniem myślałam, że zwykły śmiertelnik bez wieloletnich kontaktów nie jest w stanie nawiązać relacji z mediami. Magda wytłumaczyła nam krok po kroku, co należy zrobić i jak. Powiedziała też czego unikać. Super było to, że nawet 2 tygodnie po szkoleniu Magda sprawdziła mój tekst i naniosła swoje uwagi. Bardzo polecam!
Anna S.

Kontakt

Masz więcej pytań? A może chcesz potwierdzić swój udział w szkoleniu?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529