Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
SZKOLENIE WSPOLPRACA Z MEDIAMI PLN DESIGN GROUP scaled

Szkolenie: Współpraca z mediami

Współpraca z mediami to jedna z istotniejszych kwestii związanych z wizerunkiem architekta obok projektowania. To właśnie media najczęściej kreują potrzebę. Dobrze jest zadbać o to, żeby nasz najnowszy projekt pokazać w wybranym magazynie, lub na portalu internetowym. Co więcej, Klient kupuje obrazem i również szuka inspiracji – w internecie, oraz w prasie. Co więc zrobić, żeby nasz projekt zaprezentować na ulubionym portalu lub poczytnym magazynie? Podczas mojego szkolenia podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, przekażę kilka praktycznych wskazówek, a przede wszystkim nauczę cię jak robić to dobrze!

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z media relations, w tym podzielę się z Tobą sprawdzonymi przeze mnie tipami.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 • Dla architektów i projektantów wnętrz
 • Dla architektów domów i obiektów usługowych
 • Dla osób interesujących się wnętrzami i chcących zaistnieć w tym obszarze – w tym stylistów i homestagerów
 • Dla firm produkujących meble, oświetlenie oraz dodatki

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (1)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt szkolenia


1 899,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  3-godzinne
  szkolenie online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Co mówią o szkoleniu?

Bardzo konkretne 4 godziny spotkania. Magda odpowiadała na każde pytanie, rozwiewała nasza wątpliwości i cierpliwie tłumaczyła. Naprawdę warto.
Joanna Trela
Ogromna wiedza i spore doświadczenie we współpracy z mediami wnętrzarskimi. Magda była wcześniej przygotowana z tego, czym się zajmuje każdy uczestnik, dzięki temu miała dla nas gotowe tematy na materiały prasowe. Bardzo dużo praktycznych wskazówek.
Adam Mizioł
Przyznam, że przed szkoleniem myślałam, że zwykły śmiertelnik bez wieloletnich kontaktów nie jest w stanie nawiązać relacji z mediami. Magda wytłumaczyła nam krok po kroku, co należy zrobić i jak. Powiedziała też czego unikać. Super było to, że nawet 2 tygodnie po szkoleniu Magda sprawdziła mój tekst i naniosła swoje uwagi. Bardzo polecam!
Ania Kowalczyk

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529