Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group

Konsultacje indywidualne 90 minut

Zastanawiasz się, czy Twoja strona internetowa dobrze sprzedaje Twoje usługi?

A może rozważasz udział w konkursie i nie wiesz, czy warto w ten konkretny inwestować czas oraz środki finansowe?

Dostałaś ciekawą propozycję współpracy od jednego z producentów i nie wiesz, czy warto w nią się angażować?

Konsultacje 90-minutowe to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą już swoje działania i mają kilka pytań. A odpowiedź na nie pozwoli im zrobić krok do przodu lub zweryfikować swoje plany. Podczas spotkania chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania związane z marką, jej wizerunkiem, a także prowadzone przez Ciebie działania.

Do każdego spotkania podchodzę indywidualnie — na podstawie wypełnionego przez Ciebie briefu robię analizę Twojej marki i przygotowuję dedykowane rekomendacje. Nigdy nie pracuję na szablonach.

Konsultacje 1 na 1 trwają 90 minut. Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji, które trwają dłużej – 180 minut. A jeśli jesteś zainteresowana wykupieniem pakietu kilku godzin — napisz do mnie wiadomość na adres szkolenia@plndesigngroup.pl!

Do kogo skierowane są konsultacje?

 • Do architektów i projektantów wnętrz
 • Do architektów domów i obiektów usługowych
 • Do osób interesujących się wnętrzami i architekturą, które chcą zaistnieć w tym obszarze

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (2)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt konsultacji


599,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  90-minutowe
  konsultacje online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych oraz odesłanie wypełnionego briefu na maksymalnie 7 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto ze mną współpracować?

Serdecznie polecam konsultację z Magdą. Ma szeroki research i przemyślane tematy, o których rozmawiałyśmy. Magda jest bardzo rozmowną i kontaktową osobą — ale potrafi tak poprowadzić spotkanie, żeby z każdej dygresji wrócić do głównego tematu. Myślę, że będziemy kontynuować współpracę:)
Aneta Bańkowska-Karteczka
Magda ma ogromną wiedzę w swoim fachu. Spotkanie z nią daje świetny zastrzyk motywacji, a konstruktywne rady są podawane w serdecznej, aczkolwiek profesjonalnej formie. Dziękujemy i polecamy!
Martyna Bartczak
Gorąco polecam Magdę z PLN Design Group! Miałam przyjemność spotkać się z nią dwa razy na szkoleniach i zawsze pokazywała wartościowe treści na konkretnych przykładach. Warto zainwestować w dłuższe niż godzinne szkolenia, bo Magda ma ogrom wiedzy, której nie sposób przekazać podczas godzinnego spotkania.
Kasia Maciejewska
Profesjonalizm, rzetelne przygotowanie do spotkania, merytoryczne uwagi i przemiła atmosfera, to tylko niektóre zalety szkolenia z zakresu wizerunku naszej marki w mediach. Wartość dodana to cała masa pozytywnej energii i motywacji do dalszej pracy. Serdecznie dziękujemy pani Magdzie za poświęcony nam czas i zdecydowanie polecamy!!!
Domo Design
Współpraca z Magdą to niesamowite doświadczenie! Profesjonalizm, indywidualne podejście, doświadczenia i niesamowita wiedza. Gorąco polecam!
Balicka Design

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529