Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
szkolenia konsultacje branza wnetrzarska architekci strategai marki magda skibka 3

Konsultacje indywidualne 180 minut

Porozmawiajmy o Twojej marce! Jeśli interesuje Cię konkretne rozwiązanie, dedykowane Twojej marce to jest to najlepsza opcja dla Ciebie. Podczas tych 180 minut konsultacji omówimy:

Twoje dotychczasowe działania wizerunkowe i komunikacyjne.

Przeanalizujemy Twoją stronę www, social media oraz materiały promocyjne związane z marką.

Przyjrzymy się temu, jakie treści możesz tworzyć na rzecz swoich własnych kanałów, ale też dla mediów.

Omówimy etapy poszczególnych działań, które zwiększą Twoją skuteczność (wizerunek marki, sprzedaż produktów/ usług).

Co robisz dobrze, a nad czym warto jeszcze popracować.

Do każdego spotkania podchodzę indywidualnie — na podstawie wypełnionego przez Ciebie briefu robię analizę Twojej marki i przygotowuję dedykowane rekomendacje. Nigdy nie pracuję na szablonach.

Konsultacje 1 na 1 trwają 180 minut. Jeśli jesteś zainteresowana wykupieniem pakietu kilku godzin — napisz do mnie wiadomość na adres szkolenia@plndesigngroup.pl!

Do kogo skierowane są konsultacje?

 • Do architektów i projektantów wnętrz
 • Do architektów domów i obiektów usługowych
 • Do osób interesujących się wnętrzami i architekturą, które chcą zaistnieć w tym obszarze

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (1)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt konsultacji


1 199,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  180-minutowe
  konsultacje online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych oraz odesłanie wypełnionego briefu na maksymalnie 7 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto ze mną współpracować?

Umówiłam się na konsultacje z Magdą, ponieważ miałam wrażenie, że moja wnętrzarska firma przystanęła w miejscu i nie bardzo wiedziałam, jak ruszyć dalej. Spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę! Już same pytania postawione przez Magdę w briefie dały mi sporo do myślenia i ukierunkowały nieco. Ponadto, podczas spotkania Magda przedstawiła bardzo konkretne porady, jak rozwiązać kilka z moich problemów. I nie było to na zasadzie ogólnych wskazówek, które można znaleźć wszędzie, tylko dostałam bardzo spersonifikowane pomysły dla mnie jako człowieka i dla mojej firmy. Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, bo choć czeka mnie sporo pracy, to teraz wiem, na czym się skupić, dzięki spojrzeniu z boku kogoś tak doświadczonego. Ponadto tym, co osobiście mnie ujęło jest atmosfera podczas tych konsultacji — rozmawiałyśmy pierwszy raz w życiu, a czułam się, jakbym miała przed sobą starą, dobrą znajomą. To zdecydowanie na plus! Bardzo polecam, Magda robi dobrze na głowę :)
Joanna Sędzicka
Niedawno miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Magdą Skibką. Były to konsultacje on-line 1:1. Podczas tych konsultacji omawiałyśmy strategię dla mojej pracowni projektowania wnętrz. Magda od pierwszych chwil sprawiła, że obdarzyłam ją ogromnym zaufaniem. W zamian za tę otwartość dostałam profesjonalną analizę sytuacji, w jakiej aktualnie się znajduję. Magda przygotowała się do naszego spotkania i podeszła bardzo indywidualnie do mojej osoby. Czułam, że włożyła dużo pracy w to, aby mnie poznać, aby zrozumieć i doradzić. Była szczera i nie rzucała słów na wiatr. Czułam, że jej słowa są przemyślane i że znajduję się w dobrych rękach profesjonalisty. Otrzymałam wskazówki oraz moc pozytywnej energii i niezłego kopa do działania :)
Magdalena Majerowska-Pukacz
Bardzo dobra współpraca. Polecam Magdę to naprawdę profesjonalista w swojej dziecinie. Dużo merytorycznej wiedzy i przemiłe spotkanie.
Dorota Pilor
Konsultacje z Magdą Skibką był najlepszą inwestycją, jaką mogłam zrobić dla mojej firmy. Wybrałam 3 godz. konsultacji wiedząc, że obszarów do omówienia jest bardzo dużo. Nie spodziewałam się jednak, że zakres konsultacji będzie tak szeroki i analiza punktów zapalnych po wypełnieniu wcześniejszego briefu, będzie tak szczegółowa i pokaże jakie obszary są do przekształcenia. Dało mi to dużo motywacji do pracy i dużo materiałów do opracowania strategii dla mojej firmy. Dziękuję za profesjonalizm i perfekcyjne przygotowanie do tematu, oraz za dobrą energię i serdeczność.
Anna Maria Sokołowska
Spotkanie z Magdą Skibką okazał się rewelacyjnym wyborem! Pełen profesjonalizm, konkretne wskazówki i podpowiedzi przekazane w bardzo przystępny sposób. Bardzo dziękuję za nakreślenie toru działań, który jest spójny ze mną i domyka w całość pomysł na dalszy rozwój firmy. Dziękuję ; )
Lidia Kowalczyk
Konsultacje z zakresu budowania marki własnej architekta, prowadzone przez Magdę Skibkę to najlepsza inwestycja w rozwój firmy, jaką można poczynić. Materiał przygotowany w profesjonalny i rzetelny sposób. Indywidualne nastawienie i wysoki poziom komunikacji. Już po 10 minut masz wrażenie, że rozmawiasz z osobą, która Cię zna na wylot. Polecam serdecznie. Dawka wiedzy, którą otrzymujecie w ciągu tych krótkich 3 godzin, zmienia Wasz pogląd na prowadzenie firmy.
Monika Mitręga
Magda Skibka to profesjonalistka, perfekcjonistka. Miałam okazję korzystać z 3h porad i jestem bardzo zadowolona. Oprócz rzeczowo przygotowanej przez Magdę prezentacji, wykonałam mnóstwo notatek. Jesteśmy umówione na kolejne konsultacje. Kontakt jest bardzo dobry w każdym momencie współpracy. Polecam Magdę Skibka, jeśli stoisz przed decyzją o rozwoju swojej firmy i szukasz porad z szerokiego zakresu działań z tym związanych. Dziękuję Magda.
Monika Staniec
Bardzo polecam współpracę z Magdą Skibką, a w szczególności konsultacje 1:1, na które się zdecydowałam. Magda dokładnie przeanalizowała moje dotychczasowe działania i w sposób merytoryczny przekazała mi wszystkie swoje spostrzeżenia i uwagi. Podczas naszej rozmowy otrzymałam masę wiedzy ale i wskazówek i inspiracji odnośnie dalszego działania. Była to nasza pierwsza współpraca ale na pewno nie ostatnia :)
Aleksandra Rek

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529