Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Podcast Budowa Marki Osobistej Architekta Magda Skibka Internity Home Rafał Kampel (3)

PODCAST „Przyjaciółki Projektantki”: 7 grzechów projektanta w social media.

Kiedy dostałam wiadomość od Ewy Dyda-Nowakowskiej, prowadzącej podcast „Przyjaciółki Projektantki” i przeczytałam, że jest to zaproszenie do odcinka, to pomyślałam tylko o którym moim Kliencie jest mowa… A okazało się, że to zaproszenie było skierowane do mnie i DLA MNIE! Wiedziałam, że Ewa jest super babką, widziałam jej wcześniejsze rozmowy, a do niektórych chętnie wracałam ponownie – wyobraźcie sobie więc moją euforię! W odcinku pod tytułem „7 grzechów projektanta w social media” mówiłam o budowie marki osobistej i aktywności w ramach social media.

Budowa marki osobistej to proces, który ma doprowadzić do tego, że Klient nie wybiera Ciebie ze względu na cenę a na Twoje projekty, doświadczenie, wiedzę i to jakim jesteś człowiekiem.

To właśnie marka osobista i social media były tematem mojej rozmowy z Ewą. Poruszyłyśmy jeszcze kilka niezwykle istotnych zagadnień m.in.:

  • Jak i po co budować markę osobistą?
  • Jak się nie zrazić do tego celu, który chcemy osiągnąć?
  • Zmiany, jak je wprowadzać i czego unikać?

Ewa bardzo serdecznie dziękuję za Twoje zaproszenie do podcastu! To spotkanie i nasza rozmowa bardzo dużo dla mnie znaczy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to KONIECZNIE posłuchaj tego odcinka!

Podcast_Przyjaciółki_Projektantki

Magda Skibka PLN design group agencja PR architekci marki wnetrzarskie 3

Magda Skibka — specjalistka ds. komunikacji i wizerunku marek z branży wnętrzarskiej i architektonicznej. Od 2015 roku zarządza agencją butikową PLN Design Group. Szkoli, doradza i projektuje komunikację.


Zobacz również: LIVE 2.0 #ProjektujęKomunikację I LIVE 3.0 #ProjektujęKomunikację: Co nas blokuje? Rozmowa z Kasią Malinowską