Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Agnieszka Guminska wspolpraca producent architekt PLN Design Group 1 scaled

Szkolenie: Jak współpracować z architektami?

Jak współpracować z architektami?

Jak marka powinna budować relacje?

Czego potrzebują architekci?

Jakie wygląda praca architekta?

Na te i wiele, wiele innych pytań odpowiadam wspólnie z architektką Hanna Pietras w ramach naszego autorskiego szkolenia „Współpraca marka-architekt”.

Szkolenie dedykowane jest producentom/ dystrybutorom/ agentom sprzedaży/ showroom’om/ salonom, czyli wszystkim tym, którzy chcą ZBUDOWAĆ RELACJE BIZNESOWE Z ARCHITEKTAMI.

Jesteśmy jedynym takim duetem na rynku, gdzie Magda odpowiada za część wizerunkową i strategiczną a Hania za część stricte operacyjną w obszarze współpracy z architektami. Razem opracowałyśmy szkolenie, które REALNIE odpowiada na potrzeby producentów, ale też pokazuje, jak wygląda praca architekta. Trudno inaczej zbudować relacje, kiedy nie wiemy, jaka jest specyfika pracy naszej grupy docelowej, prawda?

Tworząc materiały szkoleniowe, a także dokumenty strategiczne i wszelkie rekomendacje bazujemy na naszym  wieloletnim doświadczeniu. Hania prowadzi swoją pracownię już ponad 10 lat, Magda zawodowo w obszarze PR’u marek wnętrzarskich i architektonicznych działa od 16 lat. Kto inny może Wam lepiej pomóc w budowaniu relacji z architektami niż architektka, do której drzwi każdego dnia pukają przedstawiciele firm i PR MANAGER, której codziennością są działania komunikacyjne i praca z architektami?

Dla wielu producentów z branży wnętrzarskiej niezwykle ważne jest dotarcie do architektów i projektantów wnętrz. Z każdym rokiem rośnie zaufanie do tej grupy zawodowej ze strony Klientów indywidualnych — znacznie chętniej oddają aranżację wnętrz w ręce ekspertów. Tym samym dla producentów jest to ważny komunikat, że powinni postawić na relację właśnie z architektami i projektantami wnętrz.

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z nawiązywaniem relacji producent — architekt. Całość szkolenia opiera się na naszej wiedzy oraz doświadczeniu w pracy zarówno z producentami, jak i architektami. Każde szkolenie opracowujemy indywidualnie na podstawie wcześniejszej rozmowy z przedstawicielem marki oraz briefu!

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 • Do firm, które chcą dotrzeć ze swoimi usługami i produktami do architektów oraz projektantów wnętrz (małych, średnich, dużych)

Plan

Magda Skibka Hanna Pietras Konsultacje Marki wnetrzarskie PLN Design Group

MAGDA SKIBKA & HANNA PIETRAS

 • Jesteśmy jedynym taki duetem na rynku, który łączy doświadczenie strategiczne – wizerunkowe (Magda Skibka) z doświadczeniem ze współpracy z producentami (Hanna Pietras).
 • Magda zrealizowała kilkadziesiąt projektów B2B dla Klientów agencji. Wiele z nich kontynuowanych jest do dziś, a jeden uzyskał wyróżnienie w konkursie PR WINGS "AQForm for Architects".
 • Magda jest po stronie producenta, a Hanna po stronie architektów – najlepiej wiedzą, jakie są wady i zalety współpracy B2B. Co robić, a czego unikać.
 • Hanna ma najlepsze rozpoznanie w branży, jak pracują inni producenci. Jako architektka z wieloletnim doświadczeniem wie, czego potrzebuje w swojej pracy, a co jej przeszkadza.
 • Każde szkolenie, konsultacje, czy audyt opieramy o brief wysłany do Klienta – na jego podstawie tworzymy ramy naszego spotkania. Nie mamy jednego szablonu prezentacji dla wszystkich firm.

Koszt szkolenia


10 000,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  7-godzinne, stacjonarne
 • header icon 2
  Grupa max. 5-osobowa

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych przed spotkaniem online

Najbliższe szkolenie

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 Szkolenie w siedzibie firmy
Opinie

Co mówią o szkoleniu?

O współpracy z architektami pomyśleliśmy w momencie, kiedy sami zaczęli się do nas odzywać, a my nie wiedzieliśmy, jak prowadzić taką komunikację. Pani Magda i Pani Hania po pierwsze przeanalizowały naszą firmę, jej ofertę oraz odniosły się do tego, jak działa nasza konkurencja. Pokazały nam kilka przykładów, pomogły zrozumieć potrzebę strategii, oraz oczekiwania architektów i jak możemy im sprostać, posiadając nawet niewielki budżet marketingowy. Bardzo merytorycznie i przemiła atmosfera!
Elżbieta Kwarc

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529