Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

Szkolenie: Jak współpracować z architektami?

Dla wielu producentów z branży wnętrzarskiej niezwykle ważne jest dotarcie do architektów i projektantów wnętrz. Z każdym rokiem rośnie zaufanie do tej grupy zawodowej ze strony Klientów indywidualnych – znacznie chętniej oddają aranżację wnętrz w ręce ekspertów. Tym samym dla producentów jest to ważny komunikat, że powinni postawić na relację właśnie z architektami i projektantami wnętrz. Jak to zrobić dobrze? Jakie narzędzia są potrzebne? Jak dotrzeć do architektów oraz jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej czy też na naszych kanałach społecznościowych?

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z nawiązywaniem relacji producent – architekt. Całość szkolenia opiera się na naszej wiedzy oraz doświadczeniu w pracy zarówno z producentami, jak i architektami.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

  • Do firm, które chcą dotrzeć ze swoimi usługami i produktami do architektów i projektantów wnętrz

Plan szkolenia

AGNIESZKA GUMIŃSKA

  • Ponad 6-letnie doświadczenie w budowanie relacji B2B w branży wnętrzarskiej.
  • Na co dzień wspiera Klientów agencji PLN Design Group w działaniach marketingowych oraz prowadzi działania dedykowane architektom i projektantom wnętrz.
  • Swoją drogę zawodową łączy z pasjami w życiu prywatnym. Dzięki czemu dziś potrafi obsłużyć większość programów służących do projektowania i wizualizacji wnętrz.
  • Nigdy nie zarekomenduje Klientowi rozwiązania jeśli sama go nie przetestuje na sobie - dzięki temu Klienci pracują z nią od lat.

Koszt szkolenia

9 500,00 PLN
8 000,00 PLN + VAT

  • 7 godzinne stacjonarne
  • Grupa max 10
    osobowa

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem udziału w szkoleniu jest opłacenie Faktury VAT na minimum 3 dni przed szkoleniem

Najbliższe szkolenie

Indywidualnie
ustalany termin
  • Szkolenie w siedzibie firmy
Opinie

Co mówią o szkoleniu?

O współpracy z architektami pomyśleliśmy w momencie kiedy sami zaczęli się do nas odzywać, a my nie wiedzieliśmy jak prowadzić taką komunikację. Pani Agnieszka po pierwsze przeanalizowała naszą firmę, jej ofertę oraz odniosła się do tego jak działa nasza konkurencja. Pokazała nam kilka przykładów, pomogła zrozumieć potrzebę strategii, ale też zrozumieliśmy, jakie są oczekiwania architektów i jak możemy im sprostać, posiadając nawet niewielki budżet marketingowy. Bardzo merytorycznie i przemiła atmosfera!
Elżbieta K.

Kontakt

Masz więcej pytań? A może chcesz potwierdzić swój udział w szkoleniu?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529