Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Magda Skibka Konsultacje Marki wnetrzarskie PLN Design Group 5 1

Szkolenie dla architektów w Twoim showroomie!

Współpraca z architektami i projektantami wnętrz jest niezwykle wymagająca — konkurencja nie śpi, a zależy ci na zbudowaniu z nimi trwałych relacji. Dostęp do narzędzi takich jak bryły, czy tekstury to jedno, drugie to często prowizje. Zastanawiasz się, czy możesz dać im coś więcej?

TAK!

Pomóż im poszerzyć swoją wiedzę, która przełoży się na ich rozwój. Zorganizuj im szkolenie w swoim salonie/showroomie!

Jak wyglądają moje szkolenia?

 • TO NIE SĄ „SUCHE” WYKŁADY
 • Tworzę prezentację szkoleniową w oparciu o konkretne zagadnienia, które ZAWSZE mają odniesienie do mojego doświadczenia, ale też casów z branży. Minimum teorii, maksimum praktyki.
 • Dziele się swoimi dobrymi praktykami, rekomendacjami, ale też mówię, jakich błędów nie popełniać.
 • W prezentacjach szkoleniowych zawsze bazuje na casach BRANŻOWYCH (architektura, wnętrza), a więc nigdy nie znajdziesz tam np. screena z Instagrama marki kosmetycznej.
 • Pokazuje przykłady tylko z PRAWDZIWYCH KONT (te pozytywne mają zawsze odsłonięte logo, a te negatywne — odpowiednio zakryta nazwa, logo, czy inne detale, które mogłyby naprowadzić na odkrycie co to za marka).
 • Szkolenie jest interaktywne, czyli staram się rozbudzić publikę pytaniami, ale też anegdotami z branży.
 • Nie boję się pytań w trakcie, wręcz zachęcam do ich zadawania. Jeśli czegoś NIE WIEM (a bywa i tak) — nie boję się tego powiedzieć, ale zawsze dodaję „sprawdzę i wrócę z odpowiedzią”.

Indywidualne podejście

Istnieje również możliwość zrobienia szkolenia będącego połączeniem kilku tematów bądź opracowanie treści takiego programu w oparciu o konkretne potrzeby Twojej grupy odbiorców. Zachęcam do rozmowy z architektami i projektantami, z którymi pracujesz — niech powiedzą Ci, czego potrzebujesz!

 

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 • Do firm, które chcą dotrzeć ze swoimi usługami i produktami do architektów oraz projektantów wnętrz (małych, średnich, dużych)

Plan

Magda Skibka PLN design group agencja PR architekci marki wnetrzarskie 3

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt szkolenia


od 4 500,00 PLN + VAT (cena zależna jest od długości szkolenia)

 • header icon 1
  Czas trwania szkolenia ustalamy indywidualnie
 • header icon 2
  Grupa max. 30-osobowa

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV maksymalnie na 21 dni roboczych przed szkoleniem

Najbliższe szkolenie

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 Szkolenie w siedzibie firmy
Opinie

Co mówią o szkoleniu?

Zaproszenie Magdy Skibki do naszego autorskiego projektu skierowanego do architektów było doskonałym wyborem. Magda podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, wspólnie stworzyliśmy cykl spotkań edukacyjnych, które okazały się strzałem w dziesiątkę i realnym wsparciem naszych Partnerów. Magda do każdego spotkania podchodziła profesjonalnie, była doskonale przygotowana, rzeczowo i merytorycznie odpowiadała na wszystkie pytania architektów. Poza specjalistyczną wiedzą, którą niewątpliwie posiada, Magda jest również wspaniałym, kreatywnym, pełnym pozytywnej energii człowiekiem. A pracę z takimi ludźmi cenimy sobie najbardziej!
MAXFLIZ
Pani Magda jest profesjonalistką w każdym calu! Ja miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach budowy marki osobistej, organizacji czasu pracy, relacji na social media. Byłam zachwycona poziomem wiedzy, sposobem jej przekazania, otwartością i szczerością Magdy. Oprócz tego jest przesympatyczną, silną kobietą, której aż chce się słuchać. Prawdopodobnie byłabym jej największa fanką, gdyby nie to, że pokazała mi ile mam jeszcze z moją firmą i ze sobą do zrobienia :) Zakładam, że wszystko, czego Magda się chwyci jest tak rzetelnie poprowadzone. Warto! Polecam!
Monika Kędziora
Brałam udział w szkoleniach dla projektantów i architektów wnętrz, które prowadziła Magda. Były organizowane przez Maxfliz w Katowicach i dotyczyły budowania marki osobistej i strategii prowadzenia social mediów. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu Magdy. Chce i potrafi dzielić się wiedzą, tłumaczy wszystko tak, że informacje same wskakują do głowy :) Jest praktykiem więc wie, co ma sens, które rozwiązania się sprawdzą, a na które szkoda czasu i środków. Prowadząc SM samemu, jako dodatek do naszej głównej działalności, można się czasem pogubić i zwątpić. I tutaj wchodzi Magda cała na zielono – tłumaczy, upraszcza, skraca pewne drogi :) Jest na bieżąco ze zmianami i trendami w świecie mediów społecznościowych. A do tego jest świetną, rzeczową kobietą i dobrze się z nią rozmawia. Podsumowując – z całego ❤️ polecam współpracę z Magdą, sama na pewno będę do niej wracać.
Dominika Cymerman
Niezmiernie się cieszę że mogłem poznać Magdę osobiście na szkoleniach Business Academy. Magda potrafi bardzo dobrze zbudować relację nie z jedną osobą, ale całym zespołem. Uważam, że jest to kluczowe podejście w coachingu. Przygotowanie, merytoryka, dobry humor i co najważniejsze uczysz się od PRAKTYKA . Konsultacje on-line 1:1. to już crème de la crème, zbudowaliśmy razem strategie dla mojej Pracowni, przez 1h była totalna burza mózgów. Magda Skibka ma moją najwyższą rekomendacje biznesową.
Daniel Ostrowski

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529