Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
bg main scaled

Szkolenie: Budowa marki osobistej

Szkolenie „Budowa marki osobistej” to trzy godziny praktycznej wiedzy na temat świadomego zarządzania własnym wizerunkiem. Moim celem jest wytłumaczenie jak krok po kroku zaplanować własną strategię budowania marki. Wytłumaczę od podstaw, na czym opiera się „personal branding” oraz zaprezentuję najważniejsze zasady związane z marką osobistą i jej budową. Duża część spotkania będzie opierała się na omówieniu narzędzi m.in. sesje zdjęciowe, strona www, social media i content marketing.

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z budową marki, w tym podzielę się z Tobą moimi sprawdzonymi tipami.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 • Do architektów i projektantów wnętrz
 • Do architektów domów i obiektów usługowych
 • Do osób interesujących się wnętrzami i chcących zaistnieć w tym obszarze - w tym stylistów i homestagerów

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (2)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt szkolenia


1 899,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  3-godzinne
  szkolenie online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE ZOOM
Opinie

Co mówią o szkoleniu?

Magda jest profesjonalistką w tym co robi. Potrafi dostrzec potencjał i możliwości. Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, wskazało mi kierunki rozwoju i jasną instrukcję, jak postępować krok po kroku na początku działalności. Poza tym to sympatyczna i naturalna osoba, przez co kilka godzin spędzonych razem to sama przyjemność :)
Paulina Niczyporuk
Miałam przyjemność obserwować prowadzone przez panią Magdę szkolenie i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu a także pozytywnej aury, która udzieliła się chyba wszystkim uczestnikom :-). Było bardzo miło, kreatywnie a co najważniejsze- również efektywnie. Z zasłyszanych w kuluarach opinii wnioskuję, że nie tylko mnie się podobało :-).
Magdalena Borowska/

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529