Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
SZKOLENIE PUBLIC RELATIONS PLN DESIGN GROUP scaled

Konsultacje: Jak wypromować swoją markę?

W prowadzeniu marki liczy się nie tylko pomysł. To połowa sukcesu. Druga połowa to odpowiednio poprowadzone działania wizerunkowe i komunikacyjne. Szereg czynności ma ogromny wpływ na to, jak Twoja marka jest postrzegana i czy jest widoczna w sieci. To szkolenie to praktyczna wiedza, która pomoże Ci wypromować swoją markę. A także dotrzeć z jej produktami do grupy docelowej i stale generować przychód.

Program konsultacji kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z budową wizerunku marki, w tym podzielę się z Tobą moimi sprawdzonymi tipami.

Do kogo skierowane są konsultacje?

 • Do osób, które dopiero myślą o uruchomieniu swojej marki
 • Do osób prowadzących swoją firmę związaną z produkcją mebli, oświetlenia i akcesoriów (małe i średnie)

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (3)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt konsultacji


2 499,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  4-godzinne
  konsultacje online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych przed datą spotkania online.

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto z nami współpracować?

Świetne konsultacje 1:1. Bardzo pomocne, praktyczne. Myślałem na początku spotkania, że podstawową wiedzę o tym jak wypromować swoją markę — posiadam. Magda szybko to zweryfikowała i ukierunkowała mnie oraz moje działania.
Mariusz Malec
To było naprawdę bardzo, bardzo dobre spotkanie. Żadna przeczytana książka, czy artykuł nie dał mi takiej wiedzy jak te kilka godzin z Magdą. Co więcej, to nie była teoria a praktyka. Magda była świetnie przygotowana na to spotkanie, znała naszą firmę i jej ofertę. Miała wiele indywidualnych sugestii, dodatkowo w trakcie "rzucała" kolejnymi pomysłami. Jej entuzjazm zaraża!
Karolina Kacperczyk

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529