Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Magda Skibka Konsultacje Marki wnetrzarskie PLN Design Group.

Konsultacje indywidualne 60 minut

Jeśli reprezentujesz firmę wnętrzarską i masz pytania z obszaru komunikacji i wizerunku, które chciałabyś z kimś z branży omówić – to konsultacje trwające 60 minut są właśnie dla Ciebie!

Zastanawiasz się, czy Twoja strona internetowa dobrze sprzedaje Twoje usługi i produkty?

A może rozważasz udział w konkursie lub wydarzeniu i nie wiesz, czy warto w ten konkretny inwestować czas oraz środki finansowe?

Wprowadzasz nowy produkt na rynek i zastanawiasz się, czy Twój plan komunikacji jest właściwy?

Konsultacje 60-minutowe to idealne rozwiązanie dla firm, które prowadzą już swoje działania komunikacyjne i mają kilka pytań. A odpowiedź na nie pozwoli im zrobić krok do przodu lub zweryfikować swoje plany. Podczas spotkania chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania związane z marką, jej wizerunkiem, a także prowadzone przez Ciebie działania.

Do każdego spotkania podchodzę indywidualnie – na podstawie wypełnionego przez Ciebie briefu robię analizę Twojej marki i przygotowuję dedykowane rekomendacje. Nigdy nie pracuję na szablonach.

Konsultacje 1 na 1 trwają 60 minut. Jeśli jesteś zainteresowana wykupieniem pakietu kilku godzin lub spotkaniem na żywo – napisz do mnie wiadomość na adres szkolenia@plndesigngroup.pl!

Do kogo skierowane są konsultacje?

 • Do właścicieli marek wnętrzarskich (małych, średnich, dużych)
 • Do osób, które po stronie firmy zajmują się komunikacja i wizerunkiem brandu

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (2)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt konsultacji


799,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  60-minutowe
  konsultacje online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych oraz odesłanie wypełnionego briefu na maksymalnie 7 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto ze mną współpracować?

Dzięki Magda za fachowe i rzeczowe doradztwo! Podczas 1h konsultacji indywidualnych Magda wyczerpująco i precyzyjnie odpowiedziała nam na wszystkie nurtujące nas pytania oraz była świetnie przygotowana do naszego spotkania. Nie muszę dodawać, że Magda jest przesympatyczną osobą i spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze. Konsultacje z Magdą pozwoliły nam rozwiać nasze wątpliwości, uporządkować posiadaną już wiedzę, a co najważniejsze: zmotywowały nas do dalszego działania! Jeszcze raz wielkie dzięki Magda 🙂
Folow The Flow
Dziękujemy Magdzie Skibce z PLN Design Group za profesjonalną i osobistą pomoc w przygotowaniu prezentacji naszej firmy. Jej ostre punkty analityczne były niezbędne i pomagały nam w przygotowywaniu, między innymi, Persona dla naszych klientów i USP – Unique Setting Points. Zachowała ogólny zarys, kierunek i zostawiła nam mocną, ostrą prezentację wizualną. Dziękuję Magdo! Pięć gwiazdek dla Ciebie.
Anita Dantved
Audyt wygraliśmy w ramach licytacji WOŚP i szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się pełnowartościowej usługi na takim poziomie. Duża dawka specjalistycznej wiedzy branżowej i indywidualne podejście do tematu co jest znaczącą przewagą nad 99% doradców marketingowych.
Screendeco
Polecam z całego serca konsultacje z Magdą - jest profesjonalistką z dużą wiedzą o branży wnętrzarskiej, a przy tym niezwykle sympatyczną osobą. Porady udzielane przez Magdę podczas konsultacji są konkretne i spersonalizowane. Magda jest dobrze przygotowana do spotkania - od samego początku widać, że wcześniej robi skrupulatny research. Prezentacja, którą przygotowała, zawierała szczegółowe wytyczne, wskazywała dotychczasowe błędy i wyznaczała konkretne działania na przyszłość, by osiągnąć wyznaczone cele.
Kąty Proste
Dziękujemy za świetnie przygotowane szkolenie. Przeprowadzone zostało w bardzo jasny i ciekawy sposób. Pani Magda dała nam wiele cennych rad i uwag dotyczących sposobu działania i naszej strony internetowej, które na pewno wdrożymy. Z całego serca możemy polecić szkolenia innym firmom :)
So Linen

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529