Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
fotograf wnetrz jak wspolpracowac z mediami szkolenie magda skibka pln design group 1 scaled

Dla fotografów i stylistów wnętrz: Pokaż swoją sesję w mediach!

Jesteś fotografem lub stylistką wnętrz? Realizujesz sesje zdjęciowe pięknych wnętrz? W takim razie podczas tego indywidualnego szkolenia trwającego 2 godziny powiem Ci krok po kroku, co musisz zrobić, żeby media opublikowały Twoją sesję zdjęciową!

Podczas naszego spotkania przejdziemy krok po kroku przez cały proces współpracy z mediami — od przygotowania paczki materiałów, stworzenia listy kontaktów po zrozumienie czym jest materiał na „wyłączność” i monitorowanie efektów. Podzielimy się z Tobą również naszymi wskazówkami czego uniknąć w kontakcie z dziennikarzami, a także czy jest możliwa współpraca odpłatna.

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z media relations, w tym podzielę się z Tobą sprawdzonymi przeze mnie tipami.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 • Do fotografów wnętrz
 • Do stylistów wnętrz

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (1)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt szkolenia


1 199,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  120-minutowe
  szkolenie online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV maksymalnie na 14 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto z nami współpracować?

Webinar z Magdą Skibką był jednym z lepszym, w jakich uczestniczyłam. Konkretne odpowiedzi na zadawane pytania, temat bardzo dobrze opracowany i wyczerpany. Magda jest niezwykle profesjonalna i posiada wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu w branży. Dziękuję!
Natalia Kaczmarek
Jestem po webinarze który dotyczył relacji z mediami, prasą, dziennikarzami i redaktorami. Dla mnie jako fotografa wnętrz jest to wiedza z kategorii "must have", której zresztą nie znalazłem nigdzie indziej. Myślę, że dla wielu architektów i szeroko pojętej branży wnętrzarskiej również. Sama Magda mega konkretna, bez lania wody.
Mikołaj Dąbrowski

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529