Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
Magda Skibka Konsultacje Marki wnetrzarskie PLN Design Group (2)

Audyt Social Media Marki

Kiedy już Twoja marka ma opracowaną strategię, warto pochylić się nad Twoimi mediami społecznościowymi, a dokładnie to przeanalizować jak są prowadzone: zastanowić się nad tym co złe, a co dobre, a także ustalić co należy poprawić. Zmienność Social Media powoduje, że możesz nie nadążać za tym, że wczoraj BIO na Facebooku to były dwa zdania, a dziś w połowie jest ucięte.

Nasz Audyt Social Media kierowany jest do małych, średnich i dużych marek. Skupiamy się w nim na tym, jak marka prowadzi swoją komunikację i prezentuje swoje usługi oraz produkty. Przygotowany dokument ma być dla Ciebie drogowskazem co poprawić na swoich kanałach społecznościowych i w jakim kierunku warto dalej iść w kontekście budowy content’u: tekstowego i wizualnego. Audyt obejmuje platformę: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn firmowy, LinkedIn eksperta, YouTube.

Najpierw otrzymujesz od nas KONKRETNE wskazówki — co i gdzie poprawić, a później spotykamy się online na 120 minut i je omawiamy!

Dla kogo jest audyt?

 • Dla małych, średnich i dużych firm z branży wnętrzarskiej

Plan

Magda Skibka PLN design group agencja PR architekci marki wnetrzarskie 3

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt audytu


od 1 899,00 PLN + VAT (cena zależna jest od ilości kanałów społecznościowych do przeanalizowania)

 • header icon 1
  120-minutowe
  spotkanie online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV oraz odesłanie wypełnionego briefu na maksymalnie 30 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto z nami współpracować?

W firmie odpowiadam za Social Media od 2 lat, przez ten czas współpracowałam z jedną z agencji, która miała zadbać o content, interakcje z odbiorcami oraz stale aktualizować nasze profile. Pierwsze 5 minut rozmowy telefonicznej z Magdą pokazało mi, że ma wiedzę, ale też od razu wyłapuje patrząc na jeden z naszych profili, co warto zmienić, poprawić. Dokument, który dostałam był bardzo obszerny. Analizował krok po kroku nasze profile — były w nim screeny, wskazówki co i jak zmienić oraz rekomendacje, w jaką stronę iść z komunikacją o naszej nowej kolekcji. To był dla mnie powiew świeżości!
Martyna Kasprzak

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529