Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź
szkolenia konsultacje branza wnetrzarska architekci strategai marki magda skibka 1

Audyt Social Media Architekta

Zastanawiasz się, czy Twoje social media (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn, TikTok) są dobrze prowadzone?

Widzisz kilka zakładek na Facebooku i nie wiesz, czy je uzupełniać, a jeśli tak to jak?

Słyszałaś, że BIO na Instagramie jest ważne ze względu na wyszukiwania profilu, ale nie wiesz, jak je u siebie poprawić?

Widzisz, że inni architekci prowadzą regularnie, spójnie i ciekawie swój profil, a Ty masz wrażenie, że nie masz co pokazywać i o czym mówić?

Masz barierę mówienia do telefonu i pokazywania się na Instagramie, zastanawiasz się, czy można prowadzić swoje konto bez pokazywania siebie?

A może potrzebujesz pomysłów na posty i  storiesy?

Audyt Social Media opracowany przeze mnie i mój zespół odpowie na te i wiele, wiele innych pytań! Jeśli szukasz kogoś, kto przeanalizuje Twoje kanały społecznościowe, przygotuje indywidualne rekomendacje oraz podpowie, jak robić to dobrze to jest to usługa stworzona dla Ciebie. Przygotowany dokument ma być dla Ciebie drogowskazem co poprawić na swoich kanałach społecznościowych i w jakim kierunku warto dalej iść. Kolejnym krokiem jest opracowanie strategii Social Media i w tym również mogę Ci pomóc. O tym przeczytasz więcej TUTAJ.

Najpierw otrzymujesz od nas KONKRETNE wskazówki – co i gdzie poprawić, a później spotykamy się online na 120 minut i je omawiamy!

Dla kogo jest audyt?

 • Dla architektów i projektantów wnętrz
 • Dla architektów domów i obiektów usługowych

Plan

Magda Skibka Konsultacje Architekci Projektanci Wnetrz PLN Design Group 2 (4)

MAGDA SKIBKA

 • PRowiec z 16-letnim doświadczeniem.
 • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
 • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek m.in. AQForm. Współpracuje również z najlepszymi polskimi pracowniami architektonicznymi: REFORM Architekt oraz Hanna Pietra Architects, dzięki czemu publikacje z ich realizacjami, oraz wywiady można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle, PANI, Label Magazine, Design Alive czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych.

Koszt audytu


1 299,00 PLN + VAT

 • header icon 1
  120-minutowe
  spotkanie online
 • header icon 2
  Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem realizacji usługi jest opłacenie FV oraz odesłanie wypełnionego briefu na maksymalnie 30 dni roboczych przed spotkaniem online

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
 • training day 1 online, aplikacja GOOGLE MEET
Opinie

Czy warto z nami współpracować?

Otrzymałem od Magdy świetnie opracowany materiał. Bardzo konkretnie spisane wskazówki co mam zmienić na swoim profilu, o czym pamiętać w codziennej komunikacji, a przede wszystkim szereg porad i pomysłów na prowadzenie swoich kont społecznościowych.
Igor Soboń
Magda zaraz energią! Po rozmowie z nią zrozumiałam, że prowadzenie Social Media musi mi wejść w nawyk, ale to nie oznacza, że muszę robić coś wbrew sobie. Nie czuję się komfortowo, nagrywając się telefonem — Magda znalazła na to inny, ciekawy sposób. Czułam, że ta analiza i cały dokument jest zrobiony DLA MNIE i w odpowiedzi na moje potrzeby, czy też brak wiedzy.
Aneta Jawor

Kontakt

Chcesz zarezerwowac termin spotkania? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529