Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

THE SPACE

THE SPACE

Interdyscyplinarne biuro projektowe, specjalizujące się w realizacji przestrzeni HORECA, office oraz wnętrz prywatnych.

Wyzwanie:

Zbudowanie pozycji THE SPACE jako eksperta od realizacji przestrzeni zarówno HoReCa, jak i dużych typu inwestycje deweloperskie i hotelarskie. W całym przekazie ważne było również podkreślenie doświadczenia i kompetencji architektów z pracowni. Komunikację uzupełniały również realizacje wnętrz prywatnych.

Zakres działań:

Zakres działań obejmuje wprowadzenie długoterminowej strategii komunikacji, w tym działania z zakresu media relations, komunikacja kryzysowa oraz social media i doradztwo wizerunkowe.

Efekty:

  • Współpraca z The Space to przede wszystkim poukładanie komunikacji i zarządzenie dotychczasowymi realizacjami.
  • Zmieniliśmy stronę www, która jasno komunikuje jakimi obszarami zajmuje się The Space.
  • Dodatkowo w Krakowie podczas Targów HoReCa 2018 zorganizowaliśmy panel, którego tematem było projektowanie restauracji premium.
  • Zbudowaliśmy wizerunek THE SPACE, jako architektów specjalizujących się w obszarze HoReCa, co zaowocowało licznymi wypowiedziami eksperckimi w mediach. Od momentu współpracy udało się zrealizować kilka materiałów na wyłączność m.in. dla magazynu Builder, Rzeczpospolita, Property Design i Kukbuk.
  • Od początku współpracy (styczeń 2018) pojawiły się liczne publikacje zarówno w mediach prasowych, jak i internetowych gdzie pokazywaliśmy m.in. realizacje, ale również cykl porad architekta. Nasze publikacje pojawiły się m.in. w Rzeczpospolita, Forbes, Meble Plus, Dobre wnętrze, WhiteMad oraz portale internetowe.

WYBRANE PUBLIKACJE