Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

Dla fotografów wnętrz: Pokaż swoją sesję w mediach!

Jesteś fotografem wnętrz? Realizujesz sesje zdjęciowe pięknych wnętrz? W takim razie podczas tego indywidualnego szkolenia trwającego 2 godziny powiemy Ci krok po kroku, co musisz zrobić, żeby media opublikowały Twoją sesję zdjęciową!

Podczas naszego spotkania przejdziemy krok po kroku przez cały proces współpracy z mediami — od przygotowania paczki materiałów, stworzenia listy kontaktów po zrozumienie czym jest materiał na „wyłączność” i monitorowanie efektów. Podzielimy się z Tobą również naszymi wskazówkami czego uniknąć w kontakcie z dziennikarzami, a także czy jest możliwa współpraca odpłatna.

Konsultacje 1 na 1 trwają 2 godziny. Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji, które trwają dłużej. Koszt ustalany jest indywidualnie.

Do kogo skierowane jest szkolenie??

  • Do fotografów wnętrz.

Plan

MAGDA SKIBKA

  • PRowiec z 15-letnim doświadczeniem.
  • Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym w doradztwie strategicznym.
  • Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.
  • Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek – AQForm, ONEMARKET.EU, REFORM Architekt, Luxrad, czy Agnella. Współpracuje również z najlepszym polskim architektem – Marcinem Tomaszewskim, dzięki czemu publikacje z jego najnowszymi projektami można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych. Od lat jej pasją są wnętrza, stąd pomysł na portal PLNDesign.pl.

Koszt szkolenia


799,00 PLN + VAT

  • 2 godzinne
    konsultacje online
  • Tylko Ty i ja

Wystawiamy Faktury VAT

Warunkiem przeprowadzenia szkolenia jest opłacenie FV maksymalnie na 7 dni roboczych przed datą spotkania online.

Realizacja

Indywidualnie
ustalany termin
  • online, aplikacja ZOOM
Opinie

Czy warto z nami współpracować?

Webinar z Magdą Skibką był jednym z lepszym, w jakich uczestniczyłam. Konkretne odpowiedzi na zadawane pytania, temat bardzo dobrze opracowany i wyczerpany. Magda jest niezwykle profesjonalna i posiada wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu w branży. Dziękuję!
Natalia K.
Jestem po webinarze który dotyczył relacji z mediami, prasą, dziennikarzami i redaktorami. Dla mnie jako fotografa wnętrz jest to wiedza z kategorii "must have", której zresztą nie znalazłem nigdzie indziej. Myślę, że dla wielu architektów i szeroko pojętej branży wnętrzarskiej również. Sama Magda mega konkretna, bez lania wody.
Mikołaj D.

Kontakt

Masz więcej pytań? A może chcesz potwierdzić swój udział w szkoleniu?

Napisz do mnie na adres

szkolenia@plndesigngroup.pl

Magda Skibka | tel. 515 260 529