Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

Poznaj naszego eksperta!

Współpraca z mediami wymaga doświadczenia. Przygotowanie strategii komunikacji, określenie najważniejszych obszarów komunikacyjnych brandów aż wreszcie kontakty. Współpraca z dziennikarzami to również pewien mechanizm. Co można, a czego nie. Co wolno, a czego lepiej nie robić. To wiedza, którą posiada nasz ekspert – Magda Skibka. To ona w agencji PLN Design Group zarządza kontaktem z dziennikarzami, jest na każdym etapie opracowywanie strategii media relations. Zajmuje się również strategią budowy marki pod różne grupy docelowe – B2B oraz B2C. Odpowiada za wizerunek największych marek wnętrzarskich i architektonicznych w Polsce.

Jak współpracować z media? Jak budować markę własną?

Na szkoleniu zawsze mówię, że po ludzku. Traktujmy dziennikarzy, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. To kolejna forma współpracy na zasadach partnerskich. Podczas moich szkoleń ze współpracy z mediami tłumaczę zasady, nawet te najprostsze, czyli w jakim czasie należy odpowiedzieć na meila redakcji. To, co jest dla mnie tu kluczowe to wypracowanie relacji, z której obie strony mogą czerpać korzyści. Pracując z mediami przez ostatnie 13 lat, wiele się nauczyłam. Teraz tą wiedzą chce się podzielić z innymi. Czemu akurat z architektami i projektantami wnętrz? Ponieważ każdego dnia zupełnie przypadkiem odgrywam genialne realizacje gdzie na grupach na Facebooku, na Pintereście, czy Hombooku. Czemu nie pokazać ich szerzej? Nie postarać się o okładkę w ulubionym magazynie albo pełny opis na poczytnym portalu? Na swoich szkoleniach uczę krok po kroku jak to zrobić. Dzielę się tym, co wiem i co sprawdza się w mojej pracy, ale też na własnym błędach pokazuje czego unikać.

Poznan 06.10.2020 r. Interior Business Summit. Marketing Trends Stories.
ArchiDAY 2019 r. Warsaw Home

Specjalizuję się w dwóch obszarach: media relations oraz budowa marki własnej. W codziennej pracy to właśnie te obszary skupiają 100% mojej uwagi. Lubię dzielić się swoimi spostrzeżeniami i radami. Dlatego grupy szkoleniowe są tak nieduże. Dzięki temu przed szkoleniem mogę każdego lepiej poznać i podczas spotkania podzielić się konkretami. Podobni to działa w przypadku konsultacji indywidualnych. Lubię rozmawiać z ludźmi, podpowiadać rozwiązania i inspirować.

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu na Linkedin lub meil: szkolenia@plndesigngroup.pl!

Ps. o moim spojrzeniu na komunikację w branży wnętrzarskiej możesz przeczytać m.in. na Dzielimysiewiedza.pl oraz na Brief.pl.

Zapraszam na moje szkolenia!

Magda Skibka to PRowiec z 13-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej. Prowadziła szereg szkoleń dla architektów i projektantów wnętrz. Wielokrotnie była zapraszana jako prelegent i panelista na takie wydarzenia jak archiDay, arena Design, Warsaw Home czy INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories. Łączy swoje doświadczenie zawodowe z tym, co interesuje ją po godzinach. W pracy odpowiada za wizerunek największych marek – AQForm, Luxrad, Agnella, czy Abet Laminati.  Współpracuje również z najlepszym polskim architektem – Marcinem Tomaszewskim, dzięki czemu publikacje z jego najnowszymi projektami można było nieraz zobaczyć na onet.pl, wp.pl, w Elle czy w Pulsie Biznesu oraz w mediach zagranicznych. Od lat jej pasją są wnętrza, stąd pomysł na portal PLNDesign.pl.

Szkolenie-dla-architektow-wspolpraca-z-mediami-PLN-DESIGN-GROUP-MAGDA-SKIBKA
Magda Skibka – ekspert PLN Design Group I Media Relations I Budowa Marki Własnej