Plac Zwycięstwa 2, 90-365 Łódź

O nas

KIM JESTEŚMY?

Agencja butikowa dla architektów i marek wnętrzarskich

Jesteśmy agencją butikową wyspecjalizowaną w budowaniu marek wnętrzarskich. Jako jedyni prowadzimy szkolenia dla architektów oraz producentów w zakresie PR. Na rynku pod brandem PLN Design Group działamy od 2015 roku. Bazując na naszym wcześniejszym doświadczeniu i zainteresowaniach, stworzyliśmy agencję, która dzisiaj specjalizuje się w doradztwie wizerunkowym dla marek wnętrzarskich, architektonicznych i deweloperskich oraz consultingu strategicznym. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy mają szczęście robić w życiu to, co kochają. Trzon agencji to Magda Skibka, Agnieszka Gumińska i Marcin Kieliszek.

Każdy z nas jest specjalistą w innym zakresie, dzięki temu możesz mieć pewność, że otoczymy Ciebie i Twoją firmę opieką w każdym obszarze. I że będziesz współpracować z profesjonalistami. Od początku w naszej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Dzięki temu dziś możemy pochwalić się wieloletnimi kontraktami, wieloma zadowolonymi klientami i poleceniami w branży. Czemu wybraliśmy akurat tak wąską specjalizację? Wnętrza od zawsze były nam bliskie, swoje doświadczenie zawodowe budowaliśmy dzięki współpracy z największymi w Polsce markami wnętrzarskimi. Dzięki temu dziś jesteśmy ekspertami i możemy śmiało zarządzać wizerunkiem naszych klientów. Znamy doskonale specyfikę branży, potrzeby naszych klientów i najlepsze strategie działania, które pozwolą nam wspomóc również Twoją firmę.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W naszej agencji butikowej dbamy o to, by budować relacje z klientami na zaufaniu już od samego początku. A żeby obdarzyć kogoś zaufaniem, trzeba go najpierw poznać. Nas, naszą energię i zaangażowanie w wykreowanie wizerunku Twojej marki poznasz od pierwszego telefonu. A my dołożymy starań, żeby jak najlepiej poznać sposób funkcjonowania Twojej firmy.

Na czym jeszcze zbudujemy współpracę i relacje biznesowe?

• Nasze doświadczenie w PR i komunikacji marek wnętrzarskich budujemy już od kilkunastu lat, dzięki czemu Ty nie musisz poznawać od zera mechanizmów działających w branży i jej specyfiki.
• Mamy wieloletnie relacje z mediami – wnętrzarskimi, architektonicznymi, budowlanymi, lifestylowymi oraz biznesowymi – szeroką bazę kontaktów, które wykorzystamy w komunikacji Twojej marki.
• Znajdziesz u nas dopasowaną dokładnie do Twoich potrzeb strategię działania, wykorzystującą najnowsze narzędzia.
• Skorzystasz na rozbudowywaniu sieci znajomości branżowych, dzięki naszej bazie kontaktów z architektami z całej Polski.
• Znajdziesz u nas kreatywnych, elastycznych, odpowiedzialnych i terminowych ludzi. Zarażamy pozytywną energią i motywujemy.

A czym się wyróżniamy spośród innych agencji PR?

• Traktujemy klienta jak partnera – mamy jeden, wspólny cel.
• Lubimy to, co robimy, i znamy się na tym. Warto z naszej wiedzy skorzystać i przekonać się osobiście, jak jest wartościowa.
• Inspirujemy!

Możesz maksymalnie uprościć funkcjonowanie swojej firmy, rozwiązać problemy komunikacyjne, poznać kierunki dalszego działania. Delegujesz naszej agencji butikowej nie tylko zadania, ale i odpowiedzialność za nie, co zdejmuje z Ciebie spory ciężar codziennych obowiązków. A zyskujesz bezpieczeństwo i spokój, bo już nie musisz martwić się o ostateczny efekt pracy.

PLN Design – magazyn internetowy

Wnętrza to dla nas praca i hobby. A potwierdzeniem tego jest autorski portal internetowy PLN Design, poświęcony wzornictwu, wnętrzom i architekturze. Informujemy o wystawach, targach, konferencjach, wernisażach i wszelkich innych spotkaniach z designem. Wszystko podane jest czytelnikom w przejrzystej, nowoczesnej i czytelnej formie. PLN Design ma najlepiej rozwinięte kanały social media wśród mediów wnętrzarskich! To potężna dawka wiedzy, będąca potwierdzeniem naszego zaangażowania i po prostu radości płynącej z codziennej pracy w agencji butikowej. Chcemy podzielić się nimi z Tobą i Twoją firmą. Nawiąż współpracę z pasjonatami, zapraszamy!

RMF Classic

PLN Design jest partnerem audycji „Classic Design” na antenie RMF Classic. Wspólnie z Dariuszem Szewczukiem przygotowujemy materiały do programu na temat polskiego i światowego designu oraz najważniejszych wydarzeń związanych z wzornictwem.

Zapraszamy w każdy wtorek od godziny 14.00 do 18.00!

Social Media

PLN Design ma najbardziej rozwinięte kanały Social Media wśród magazynów i portali zajmujących się designem, wnętrzami i architekturą.

  • 23k fanów na Facebooku.
  • Prawie 29k obserwujących na Instagramie
  • Jeden z najpopularniejszych profili na Pinterest (6,7 mln odwiedzających oraz 22 tys. obserwujących)
  • Publikacja na naszych profilach na Twitter (853 obserwujących)
  • Stałe publikacje za pośrednictwem naszych Facebook Stories i Insta Stories.
  • Miesięcznie czyta nas ponad 60k osób!

0

Projekty

0

Wydarzenia

0

Publikacje

0

Tyle mamy lat

Podjęcie współpracy z PLN Design Group to była bardzo dobra decyzja. Zespół specjalistów PLN cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, operatywność i ogromna pozytywna energia.

Barbara Olesiak, AQForm Lighting Solutions

Współpracujemy z PLN DESIGN od dłuższego czasu. Cały zespół wspiera nas w rozwoju naszej firmy. Czynią to bardzo profesjonalnie i skutecznie a na dodatek w bardzo fajnej atmosferze. Ogromne dzięki i oby tak dalej!

Maciej Rybacki, The Space

Profesjonalizm, duże zaangażowanie, terminowość, kreatywność, komunikatywność, szybkość reakcji oraz elastyczność to główne atuty zespołu PLN DESIGN GROUP. Firma służy swoim doświadczeniem i kreatywnymi rozwiązaniami na każdym etapie. Istotne jest dla nas też to, że ma duże doświadczenie w branży związanej z designem, projektowaniem czy architekturą wnętrz oraz wyraźnie czuć pasję i oddanie do tego, co robi.

Michalina Unterschuetz, INTER DOOR

PLN Design Group to dla Nas przykład idealnej współpracy. Pełen profesjonalizm, uważne słuchanie naszych potrzeb, dynamiczne działanie i szybkie odpowiedzi na wszystkie nasze pytania! To ludzie z pasją, którzy zdecydowanie wiedzą co robią. Skoncentrowani na efektach wiedzą jak działać by osiągać postawione cele, wszystko to w kreatywnej, twórczej atmosferze. Jak dla nas - perfecto!

Paulina Chachulska-Gaul, ROOMSdesign

Bez PLN Design Group nasza marka GOOD INSIDE nie byłaby w tym miejscu w którym jest. Fachowa wiedza, merytoryczne wsparcie i kreatywne pomysły w atmosferze wzajemnego zrozumienia to wartości, które ich cechują. Współpraca z nimi to czysta przyjemność!

Małgorzata Stasinowska, GOOD INSIDE

Współpracę z PLN Design Group nawiązaliśmy na samym początku istnienia Malita Just Wood. Nasza raczkująca firma otrzymała solidne zaplecze działań PR. Razem zrobiliśmy krok milowy w działaniach marketingowych. Z miesiąca na miesiąc rozpoznawalność i pozytywny wizerunek marki były coraz bardziej odczuwalne. Polecamy!

Elżbieta Malita, Malita Just Wood

Doceniam współpracę z PLN Design Group za sumienność, kreatywność, wyjątkową komunikatywność oraz wiedzę w temacie wnętrz i designu. Niezwykle ważna jest również dyspozycyjność i szybkie reagowanie na zapytania ze strony całego zespołu. Polecam!

Katarzyna Kołakowska-Frąckowiak, Elle Decoration

PLN Design Group to firma, z którą jako redaktor miesięcznika Dobre Wnętrze współpracuję od lat. Kontakt z tak profesjonalnym zespołem to prawdziwa przyjemność. PLN Desig Group są kreatywni, pomocni, dyspozycyjni. W ich słowniku nie ma "nie da się", "dopiero jutro". W inteligenty sposób potrafią wykreować wizerunek marki, nie idąc utartymi ścieżkami i odżegnując się od opatrzonych PR-owych pomysłów.

Magda Kazimierczuk, Dobre Wnętrze

Niewiele jest agencji w Polsce, które tak dobrze komunikują o designie i architekturze. PLN Design Group to grono ekspertów i pasjonatów piękna. Takie podejście do branży owocuje świetną współpracą, która z redakcją magazynu whiteMAD trwa do dziś!

Kamil Białas, whiteMAD

PLN Design to gwarancja udanych eventów, świetnej komunikacji marketingowej oraz wsparcia na każdym etapie współpracy. Cudowny zespół trojga ludzi (Magda, Agnieszka i Marcin), którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, oraz chętnie dzielą się fachową wiedzą. To połączenie pozytywnej energii z niezwykłymi umiejętnościami zawodowymi, które za każdym razem kończą się sukcesem. Polecam!

Barbara Popowska, Publikator

Z wielką przyjemnością współpracowałem z Panią Magdą Skibką z PLN Design Group. Projekty realizuje dokładnie, przewidująco, szybko, odpowiedzialnie, jednym słowem - profesjonalnie. Polecam!

Krzysztof Ingarden, Ingarden & Ewý

Współpraca z PLN Design Group to pomoc w prezentacji projektów i osiągnięć biura. Zespół działa sprawnie i motywuje do dalszych działań poprzez indywidualne podejście do tematu.

Małgorzata Hendrych-Lubińska, LOFFT ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Pozytywni ludzie ze sporą dawką miłości dla polskiego wzornictwa.

Max Kobiela, phormy.com